הינך נמצא כאן

אודות CuddleMe

שמיכה כבדה היא אחת מן הדרכים היעילות ביותר להשתחרר, להירגע, להתמקד ופשוט ללכת לישון!

שמיכות כבדות משמשות כדי להירגע, למצוא נחמה, ליצור "מרחב בטוח" ולהשתחרר.

טיפול ממושקל (Weighted Therapy) מעורר קולטנים בשרירים, המאפשרים להירגע, להתמקד, להגביר את המודעות לגוף וליהנות משינה טובה יותר!

השמיכות מגיעות עם כיס ייחודי ובלעדי לנו, עם ריח ארומטי שמגביר את השינה העמוקה (מגיע בריח לבנדר וניתן לשים ריחות אחרים). הערה: הכיס ניתן לשליפה וחייבים להוציאו לפני כביסה. (מופיע בתמונה משמאל).

השמיכה הכבדה מעוררת תגובה חושית המכונה DPTS - Deep Pressure Touch Stimulation והיא דומה לתגובה הגופנית לחיבוק חזק, אחיזה פיזית, או התכרבלות.

תגובת DTPS פועלת בדומה לתגובה לעיסוי גוף מלא והיא מפחיתה את המתח בשרירים ובמפרקים ומרגיעה מחושים וכאבים.

- אנדורפינים ידועים כמשרים שלווה, מפחיתים כאב ומעוררים תחושת שמחה ורוגע.
- סרוטונין נחשב כמסייע לתפיסה החושית ולוויסות הטמפרטורה.

שמיכות כבדות מספקות תחושה של התכרבלות הדוקה ומהוות מענה לצורך האנושי בתחושת ביטחון ונוחות, ע"י הקניית תחושה הדומה לחיבוק לפ.
שמיכות כבדות משמשות בעיקר לשינה, אך הנחת השמיכה על כתפי או ברכי ילד או מבוגר די בה כדי לייצר סרוטונין, שיותמר למלטונין וישפר את שנת הלילה.

מוצרים נוספים מבית CuddleMe

שמיכות כבדות ומוצרים דומים, כגון כריות ברכיים, צעיפים ואפודות משמשים מטפלים בריפוי בעיסוק, במטרה להעניק את הקלט החושי הנוסף שילדים רבים זקוקים לו.

יותר ויותר הורים משתמשים במוצרים כבדים בטיפול בילדיהם בעלי הצרכים המיוחדים.

שמיכות CuddleMe משמשות כדי לסייע לילדים בבית להתמקד, להירגע וללכת לישון. חלק מן הילדים עשויים להפגין בעזרתן יכולות ריכוז גבוהות יותר.

הירגעו ולכו לישון  Relax and Sleep

שמיכות כבדות מספקות תחושה של התכרבלות הדוקה ומהוות מענה לצורך האנושי בתחושת ביטחון ונוחות, ע"י הקניית תחושה הדומה לחיבוק.
לפעמים קשה להרגיע ולהביא למצב נינוח בני אדם הסובלים מחרדות קיצוניות הנגרמות עקב אוטיזם, הפרעת עיבוד חושי ומצבים אחרים.

ד"ר טמפל גרנדין (בעצמה אוטיסטית, שמחפשת דרכים לטיפול בחרדות שמהן היא סובלת) גילתה את יתרונות הלחץ כאמצעי להרגיע מערכת עצבים מגורה ולחוצה.
ד"ר גרנדין המציאה לעצמה "מכונת לחיצות" ואילו חוקרים וקלינאים אחרים אמצו את הרעיון בצורת שמיכות עם משקולות. הרעיון העיקרי הוא שלחץ יציב על הגוף לפרק זמן ממושך יכול להרגיע את הראש.

חוקרים גילו כי גירוי לחץ עמוקׁ(DPTS) משחרר סרוטונין, חומר כימי במוח שפועל כניאורוטרנסמיטר לצורך ויסות מצבי רוח, שינה וקליטה חושית.
שמיכות כבדות משמשות בעיקר לשינה, אך הנחת השמיכה על כתפי או ברכי ילד או מבוגר די בה כדי לייצר סרוטונין, שיותמר למלטונין וישפר את שנת הלילה.

 CuddleMe™ Weighted Blankets שמיכות עם משקולות

 CuddleMe™ Weighted Blankets היא היצרנית היחידה בישראל של שמיכות עם משקולות, כריות ברכיים, וסטים, צעיפים וכרבוליות ולכן הם יקרים פחות ממוצרים עם משקולות המיובאים ממדינות אחרות. אנו חוסכים לכם את דמי ההובלה האווירית!

  • יוצרת שמיכות עם משקולות, כריות ברכיים, וסטים, צעיפים וכרבוליות איכותיים וכביסים. כולם מיוצרים בישראל ועונים על הדרישות והצרכים המקומיים ומותאמים לתנאי מזג האוויר.
  • עוברות בדיקות מתמידות בידי אנשי מקצוע בתחום הריפוי, ושיתוף הפעולה והמשוב רב-הערך שהם מספקים לנו עזרו לשדרג את המוצרים שלנו ולספק לכם מוצרים משופרים.
  • מתוכננות במיוחד לחלוקה אחידה של משקל על המשתמש.
  • מכילות עשרות שקיקים סגורים ובהם כדוריות פוליפרופילן. כדוריות אלו קטנות מאוד ונוחות והמשקל מתחלק בצורה אחידה על פני השמיכה כולה. השמיכה יושבת בצורה אחידה ונוחה על גופו של המבוגר או הילד, ומספקת תחושה של חיבוק אחד גדול.
  • שילוב של אריג כותנה כביס ונושם (פיקה, פלנל או כותנה עם הדפס), בטנה פנימית קלילה ושקיקים עם משקולות יוצר שמיכה עם משקולות דקה ורכה יותר שניתן להשתמש בה בכל ימות השנה ובפרט באקלים חם כמו בישראל.
  • שונות ממרבית השמיכות עם המשקולות האחרות, העשויות מבדים כבדים יותר שהופכים חמים, דביקים וגורמים להזעה בחודשים החמים.